StartO mnieArtykułyReklamuj serwisPartnerzyMapa stronySzukajKontakt


Nauka i edukacja


IPE - Instytut Praktycznej Edukacji
Wpisany przez Piotr Idzik   
niedziela, 18 stycznia 2009 11:47

Zobacz program partnerski IPE

Zasada działania programu jest bardzo prosta. Partnerzy polecają stronę internetową Bogatego Ojca, jego książki, gry albo biuletyn, a w zamian za to od każdej sprzedaży otrzymują wysoką prowizję. Średnia wartość zamówienia wynosi ponad 100 zł, a prowizje sięgają 15 %, więc na każdym zakupie poleconego klienta przeciętnie zarobisz 15 złotych. Jednym z najbardziej popularnych produktów jest gra Cashlow 101. Za sprzedaż każdej gry otrzymasz prowizję w wysokości prawie 50 zł. W ten sposób łatwo możesz uzyskać prowizję od 250 do 2500 zł miesięcznie, a nawet więcej. W Programie Partnerskim Bogatego Ojca nie musisz sprzedawać! Wystarczy, że będziesz zapraszał do zapoznania się z naszą stroną, artykułami Roberta Kiyosaki i poradami jego doradców lub zachęcisz do zapisania się na biuletyn Myśl i Wzrastaj w Bogactwie. Dzięki popularności książek i gier Roberta Kiyosaki, możesz teraz uatrakcyjnić swoje strony internetowe i jednocześnie zarabiać w łatwy sposób. Jednak, aby zostać Partnerem IPE nie musisz posiadać własnej strony internetowej. Możesz zarabiać dzięki stopkom w mailach, czy na forach dyskusyjnych, prowadząc własny blog lub biuletyn, polecając znajomym artykuły, czy w inny sposób, który przyjdzie Ci do głowy, a który jest zgodny z Regulaminem. W Panelu Partnera, do którego dostęp otrzymasz po rejestracji, znajdziesz wiele ciekawych sugestii.

Zapisz się do programu partnerskiego IPE

Jeszcze tylko przez kilka tygodni można przeczytać najnowszą książkę Roberta Kiyosaki ZA DARMO. Co zyskasz odwiedzając poniższą stronę:
• Przeczytasz najnowszą książkę Roberta Kiyosaki za darmo na ekranie swojego komputera, zanim wersja drukowana trafi do księgarń.
• Poznasz przyczyny obecnego kryzysu finansowego oraz rozwiązania, które właśnie teraz pozwalają stać się jeszcze bogatszym.
• Obejrzysz videoblog przygotowany osobiście przez Roberta Kiyosaki.
• Otrzymasz dostęp do forum dyskusyjnego, gdzie swoje notatki publikuje Robert Kiyosaki.

Przyłącz się do Spisku bogatych!... Spisek Bogatych

Poprawiony: sobota, 13 marca 2010 15:01
 


Podoba Ci się tu ? - Poinformuj znajomych !

Serwis istnieje
od 01.12.2008r.

LogowanieAnkieta

Jak dowiedziałeś się o stronie?
 

Statystyki serwisu

Użytkowników : 5
Artykułów : 89
Odsłon : 317741
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Kanał RSS

zarabianieskuteczne.pl