StartO mnieArtykułyReklamuj serwisPartnerzyMapa stronySzukajKontakt


Narzędzia biznesowe

kalkulator_rangi_wedlug_obrotu

Plan marketingowy Kyäni

Plan wynagrodzeń w firmie Kyäni jest unikalny. Został skonstruowany przez wysokiej klasy specjalistów od marketingu tylko dla tej firmy. Osoby zajmujące się tą dziedziną w firmie mają ogromne doświadczenie marketingowe nie tylko w MLM.

Struktura MLM

Struktura dystrybucji w Kyäni jest trójkowa. Osoba zaprasza do struktury trzy osoby, które następnie mają za zadanie przyprowadzić do firmy trzy następne. To powoduje, że struktura rośnie bardzo szybko w głąb i nowe osoby w strukturze szybko zarabiają pierwsze pieniądze.

A więc w jaki sposób zarabiamy w Kyäni?

Rangi

Struktura nazywa poszczególnych dystrybutorów w zależności od ich pozycji w strukturze oraz w zależności od obrotu grupy. Za każdą zmianą pozycji od pewnego poziomu są dodatkowe premie od 5000-50000 dolarów wypłacane jednorazowo. Na niższych poziomach istnieje premia za szybki start i wynosi ona od 500-1500 dolarów.

Bramki płatności

Co miesiąc od samego dołu struktury naliczane są prowizje za obrót grupy. Im większy obrót tym większa prowizja. Za pomocą bramek płatności można wygenerować od 5 do 44% obrotu całej grupy.

Wielopoziomowy matching bonus

Zarabiasz procent z każdej wypłaty w swojej organizacji, aż do 9 poziomów w głąb. Każda osoba pomiędzy Tobą, a następnym liderem, generuje dla Ciebie dodatkowy dochód pasywny.

Pula firmowa

Firma Kyäni odkłada co miesiąc 2% z całego swojego obrotu na całym świecie. Ta pula jest do podziału. Osiągając pewną rangę masz stały procent z tej kwoty.

Bonus rekrutacyjny

Firma płaci dystrybutorowi za każdą rekrutowaną osobę od 25-55% jej pierwszej opłaty startowej.

Bonus ze sprzedaży detalicznej

Za każdym razem, gdy sprzedajesz produkt klientowi, uzyskujesz różnicę pomiędzy ceną hurtową, a ceną sprzedaży.

Program samochodowy

Poziom 1 = $1200/miesiąc
Poziom 2 = $2500/miesiąc
Poziom 3 = $5000/miesiąc

Wycieczki

Dwa razy w roku - po osiągnięciu odpowiednich kwalifikacji.

Zobacz szczegóły planu marketingowego Kyäni:Plan marketingowy Kyäni - kliknij aby powiększyć.

Mam też dla Ciebie bardzo szczegółowo przedstawiony plan marketingowy Kyäni. Kliknij na  plan_wynagrodzen_kyani a w nowym oknie otworzy Ci się elektroniczna 25-stronicowa publikacja pdf lub jak ktoś woli skrocony_plan_wynagrodzen_kyani

Chcesz wiedzieć więcej o zarabianiu z Kyäni? Możesz się ze mną skontaktować w każdej chwili przez http://www.zarabianieskuteczne.pl/kontakt.html wybierając formę kontaktu, która Ci odpowiada.

 
Podoba Ci się tu ? - Poinformuj znajomych !

Serwis istnieje
od 01.12.2008r.

Ankieta

Jak dowiedziałeś się o stronie?
 

Statystyki serwisu

Użytkowników : 5
Artykułów : 89
Odsłon : 317739
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Kanał RSS

zarabianieskuteczne.pl