StartO mnieArtykułyReklamuj serwisPartnerzyMapa stronySzukajKontakt


E-booki


Escape Magazine - program partnerski
Wpisany przez Piotr Idzik   
sobota, 05 grudnia 2009 16:01

Zobacz program partnerski Escape Magazine

Wydawnictwo Publikacji Elektronicznych EscapeMagazine.pl specjalizuje się w wydawaniu niszowych e-booków. W tym dochodowym programie partnerskim ponad 90% sprzedaży wydawnictwa Escape generują Partnerzy. Dostaniesz do 40% wartości zamówienia złożonego przez klienta poleconego przez Ciebie. Czyli jeżeli ktoś kliknie w Twój link partnerski i dokona zakupu, to otrzymujesz za to prowizję. Ponadto, klient nie musi od razu złożyć zamówienia - dostaniesz 30% wartości wszystkich transakcji dokonanych w ciągu 30 dni od kliknięcia na wspomniany odnośnik. Dodatkowe 15% wiecznej prowizji, jeżeli klient polecony przez Ciebie zarejestruje się w Escape Magazine. Od tego momentu będziesz dostawał zawsze 15% wartości każdego zamówienia składanego przez tę osobę.

Co zyskasz w tym programie oprócz prowizji?

• E-booki najwyższej jakości.
• Możliwość stworzenia własnego sklepu pod własną domeną (tzw. SOAP).
• Biuletyn z poradami dla Partnerów.
• Profesjonalna pomoc i opieka konsultanta ds. e-marketingu.
• przejrzyste statystyki zamówień - w trakcie realizacji, zrealizowane, anulowane
- wszystko pod kontrolą.
• wielopoziomowy program partnerski.
• wypłata od 50 zł.

Dlaczego warto współpracować z PP Escape Magazine?

W wydawnictwie selekcja i cały proces wydawniczy, odbywa się tak, jak w dużych, renomowanych wydawnictwach papierowych. Ważność cookie wynosi 2 lata dzięki czemu nawet dwa lata po wejściu z Twojego polecenia klient ma szansę dokonać zamówienia, za które otrzymasz prowizję. Masz możliwość kupowania z własnego odnośnika partnerskiego lub w założonym przez siebie sklepie. Dzięki temu kupujesz o 30% taniej. Jednym kliknięciem możesz ustawić sobie przesyłanie raportów dziennych, tygodniowych lub miesięcznych na e-mail. Wiesz dokładnie, jakie jest ID zamówienia, kiedy zostało złożone, co dokładnie klient zamówił, ile zapłacił oraz jaka jest Twoja prowizja. Wiesz dokładnie, ile osób zarejestrowało się z Twojego polecenia.

Doskonałe wsparcie ze strony Programu:

Otrzymasz od konsultanta newslettery z informacjami na temat nowych produktów oraz sprawdzonych sposobów ich promocji.

Twoje narzędzia promocyjne to między innymi:

Fragmenty płatnych publikacji oraz darmowe publikacje z indywidualnym linkiem partnerskim. Cała oferta w formacie XML i CSV (ceny, opisy, okładki itp.)

Zapisz się do programu partnerskiego Escape Magazine

Poprawiony: czwartek, 11 marca 2010 20:09
 
Złote Myśli - program partnerski
Wpisany przez Piotr Idzik   

Zobacz Złoty Program Partnerski

Program Partnerski Złote Myśli

Autorski program partnerski oferuje profesjonalne wsparcie dla Partnerów: materiały promocyjne, szczegółowe statystyki oraz forum dla partnerów.

Jak przystąpić do Programu Partnerskiego Złotych Myśli?

Jako obywatel RP możesz zostać Partnerem. Jeżeli nim nie jesteś wystarczy, że będziesz miał stały adres zameldowania w Polsce. Jeżeli nie masz jeszcze ukończonych 18-u lat, to możesz zarejestrować się w Złotym Programie na dane swojego rodzica/opiekuna – oczywiście za jego zgodą, dlatego też w jego interesie będzie podpisanie umowy z Programem Partnerskim Złote Myśli.

Ile możesz zarobić w Złotym Programie?

W Złotym Programem Partnerskim możesz zarobić polecając głównie e-booki innym internautom odwiedzającym Twoje strony WWW. Polecenie klienta polega na tym, że klient klika w Twój link partnerski, wchodzi na stronę Złotych Myśli, tam zapisywany jest mu cookie. Ty też możesz sam korzystać i będziesz miał dostęp do tańszej oferty serwisu. Laughing

Wyróżniamy dwa rodzaje prowizji I-go poziomu:

Prowizja bezpośrednia wynosi 12,5% ceny netto zakupionego e-booka. Mamy z nią do czynienia w sytuacji, gdy klient odwiedzający strony Złotych Myśli z Twojego polecenia, dokonuje na niej zakupu. Ale to nie wszystko.
Prowizja wieczna, czyli klient, którego polecasz dokonał zakupu w Twoim serwisie po raz pierwszy, to należy Ci się tzw. prowizja wieczna. Od tej chwili, będziesz otrzymywał/a 7,5% ceny netto od każdego zakupionego przez tego klienta e-booka.

Prowizja 2-go poziomu wynosi 10%. Jest liczona od kwot prowizji I-go poziomu. Ta prowizja jest przyznawana od zarobków Partnera, który działa w Złotym Programie Partnerskim z polecenia innego Partnera.

Jak możesz policzyć, prowizja, którą możesz otrzymać w poszczególnych transakcjach, może wynieść 20% ceny netto zakupionego produktu (prowizja bezpośrednia i wieczna mogą się sumować). Dodatkowo, jeśli zaprosisz kogoś do udziału w Złotym Programem Partnerskim, będziesz otrzymywać prowizję od jego zarobków, która wynosi 10% jego płacy. Oprócz zachęcania ludzi do zakupu produktów Złotych Myśli, warto więc także pozyskiwać Partnerów Złotego Programu. Jak już się pewnie domyślasz, zachęcam Cię do udziału w tym przedsięwzięciu niezupełnie bezinteresownie. Jako zarejestrowany partner programu partnerskiego Złote Myśli, mam interes w tym, żeby zaprosić Ciebie do jego przystąpienia. Układ ten jest korzystny dla obu stron. Masz szansę zarobić konkretne pieniądze, nie będę ukrywać, że ja też. Dzięki Twojej i mojej pracy, serwis Złote Myśli może zyskać nowych klientów, co wiąże się z określonymi korzyściami materialnymi. Jak widzisz, nikt nie traci.

Jak obliczać prowizję?

• cena katalogowa – kwota, za którą katalogowo można zakupić produkt w naszym serwisie (bez żadnych rabatów);
• rabat klienta – rabat, z którego klient skorzystał podczas zakupu (np. ze Złotego Klubu, kodu rabatowego, promocji itp.)
• koszty produkcji -są to koszty poniesione przy produkcji produktu i są różne w zależności od produktu; ustawione na stałe w systemie;
• podatek VAT – 5% – książki drukowane, audio CD, 23% – e-booki, audio mp3, DVD, szkolenia;

Co zyskasz w tym programie oprócz prowizji?

• Pełne zabezpieczenie prawne (pisemna umowa i regulamin) i księgowe
(rachunki/faktury).
• Materiały marketingowe do promowania poszczególnych e-booków.
• Wsparcie i kontakt z doświadczonym menadżerem, który pomoże Ci uzyskać jak
najlepsze wyniki i odpowie na wszystkie pytania dotyczące współpracy.
• Forum dyskusyjne, gdzie doświadczeni Partnerzy pomogą Ci stawiać pierwsze kroki.
• Całkowicie (i niezmiennie) bezpłatne uczestnictwo!

Dlaczego warto współpracować z PP Złote Myśli?

Masz w swoich rękach świetne produkty, by przekonać internautów do zainteresowania się ofertą ZPP. E-booki są bardzo atrakcyjnym produktem, kupowanym przez wiele różnych grup ludzi (w zależności od tematyki danego e-booka). ZPP oferuje Ci dostęp do szerokiej gamy materiałów szkoleniowych i marketingowych, pokazuje jak możesz stale poszerzać Twoją wiedzę o programach partnerskich i skutecznej współpracy, udostępnia Ci przejrzyste i zawsze aktualne statystyki współpracy.

Doskonałe wsparcie ze strony Programu:

• Co tydzień otrzymasz mailing pełen ciekawych pomysłów do praktycznego wykorzystania.
• Atrakcyjne, nowatorskie promocje, trafiające bezbłędnie w gusta internautów.

ZPP oferuje Ci dostęp do szerokiej gamy materiałów szkoleniowych i marketingowych, pokazuje, jak możesz stale poszerzać Twoją wiedzę o programach partnerskich i skutecznej współpracy, udostępnia Ci przejrzyste i zawsze aktualne statystyki.  

Twoje narzędzia promocyjne to między innymi:


• Darmowe e-booki do rozdawania, generowane z Twoimi linkami partnerskimi.
• Bannery, buttony, okładki e-booków i inne grafiki promocyjne.
• Materiały tekstowe - skuteczne teksty reklamowe.
• Sprawdzone techniki wykorzystania tych materiałów w praktyce.

Zapisz się do Złotego Programu Partnerskiego

 


Podoba Ci się tu ? - Poinformuj znajomych !

Serwis istnieje
od 01.12.2008r.

LogowanieAnkieta

Jak dowiedziałeś się o stronie?
 

Statystyki serwisu

Użytkowników : 5
Artykułów : 89
Odsłon : 317732
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Kanał RSS

zarabianieskuteczne.pl