StartO mnieArtykułyReklamuj serwisPartnerzyMapa stronySzukajKontakt


Strona główna Prawa autorskie
Prawa autorskie

Prawa autorskie


Zgodnie z ustawą  z dnia 04.02.1994r. o Prawie autorskim  i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zmian. ) zabronione jest kopiowanie, reprodukowanie tekstów i elementów ze stron serwisu zarabianieskuteczne.pl  w całości, lub w części  bez uprzedniej, pisemnej zgody. Wszelkie prawa do całej koncepcji serwisu, w tym do jakichkolwiek  jego elementów graficznych, treści, struktury oraz pozostałych składowych serwisu zarabianieskuteczne.pl są zastrzeżone. Żadna część serwisu nie może być reprodukowana  w celach  komercyjnych bez uprzedniej zgody serwisu zarabianieskuteczne.pl.


Serwis  wraz ze wszystkimi jego składowymi  jest chroniony przepisami prawa, w szczególności  Ustawy z dnia  4 lutego 1994 roku o prawie autorskim  i prawach pokrewnych ( Dz. U. z 2000r. Nr 80 Poz. 904 z późn.zm.), Ustawy z dnia  16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji ( Dz. U. z 1993 Nr 47 Poz. 211 z późn. zmian.). Grafika, dokumenty i inne pliki tworzące serwis zarabianie skuteczne.pl są własnością Piotra Idzika, o ile nie zostały oznaczone inaczej. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że zostały oznaczone inaczej.


Prawa autorskie artykułów należą do ich autorów.  Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek formą poligraficzną bądź elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z autorem.


Biuletyn


Serwis zarabianieskuteczne.pl  oferuje darmową usługę subskrybcji biuletynu, który wysyłany jest na wybrany przez użytkownika adres e-mail.


Adresy e-mail subskrybujące tę usługę nie będą przekazane podmiotom trzecim.
Serwis zarabianieskuteczne.pl zastrzega sobie możliwość dodania reklamy do biuletynu.
Subskrybent ma możliwość usunięcia swojego adresu z listy subskrybcji.


Odpowiedzialność


Serwis zarabianieskuteczne.pl nie udziela gwarancji, dokładności, aktualności, zupełności oraz kompletności  informacji zamieszczonych na stronach serwisu. Jednocześnie zarabianieskuteczne.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub w całości serwisu bez uprzedzenia użytkowników. Ryzyko związane z użytkowaniem serwisu i jego treści w całości ponosi użytkownik.


Właściciel tego serwisu  nie bierze odpowiedzialności za treści pisane przez osoby z zewnątrz, na przykład internautów, za pomocą systemu komentarzy. Sposób graficznej prezentacji w witrynie internetowej, a także wygląd i struktura witryny  podlegają prawom autorskim  zarabianieskuteczne.pl lub jej dostawców.

Słowa kluczowe:prawa autorskiebiuletyn
 
Podoba Ci się tu ? - Poinformuj znajomych !

Serwis istnieje
od 01.12.2008r.

LogowanieAnkieta

Jak dowiedziałeś się o stronie?
 

Statystyki serwisu

Użytkowników : 5
Artykułów : 89
Odsłon : 317732
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Kanał RSS

zarabianieskuteczne.pl