StartO mnieArtykułyReklamuj serwisPartnerzyMapa stronySzukajKontakt


Strona główna Programy Partnerskie Bankowość i Finanse
Bankowość i Finanse


PayPal - program partnerski
Wpisany przez Piotr Idzik   
czwartek, 12 lutego 2009 18:14

Zobacz program partnerski PayPal

Załóż konto w serwisie PayPal i od razu zacznij przyjmować karty kredytowe.

PayPal to bezpieczny i coraz bardziej popularny system płatności online akceptowany w ponad 190 krajach i regionach na świecie, pozwalający na transfer pieniędzy bez konieczności używania tradycyjnych metod (czeki, przekaz pieniężny). Jest idealnym rozwiązaniem w przypadku transakcji międzynarodowych. Dzięki PayPal można dokonywać zakupów na aukcjach internetowych, przelewać pieniądze na konto innego użytkownika PayPal, dokonywać wypłat. Do wyboru są trzy rodzaje kont: osobiste, specjalne i firmowe. Założenie konta jest bezpłatne, może go założyć każda osoba, która ukończyła 18 rok życia.

Rodzaje kont

Konto osobiste jest idealnym rozwiązaniem dla osób dokonujących zakupów w sklepach internetowych i na aukcjach (Allegro, eBay). PayPal nie pobiera żadnych prowizji za dokonane transakcje. Konto specjalne przeznaczone dla tych, którzy zarówno kupują jak i sprzedają na aukcjach. Za niewielką opłatą akceptuje płatności kartami kredytowymi i debetowymi. Konto firmowe z całym pakietem narzędzi dla firmy prowadzonej online. Podobnie jak w przypadku konta specjalnego akceptowane są, za niewielką opłatą wszystkie formy płatności.

Zakładanie konta

Załóż konto wybierając jedno z trzech rodzajów w zależności od potrzeb, podaj swoje podstawowe dane, wpisanie własnego numeru karty kredytowej czy też bankomatowej można pominąć i wypełnić innym razem. System zapamiętuje te dane i nikomu ich nie ujawnia podczas dokonywanych operacji finansowych. Pamiętaj by podać prawidłowy adres e-mail oraz hasło. Jest to ważne, ponieważ ten adres będzie używany do otrzymywania i wysyłania płatności. Hasło powinno być unikalne, silne i raczej nie używane w innych serwisach WWW. Zakończ rejestrację akceptując umowę i zasady bezpieczeństwa PayPal. Na podany przez Ciebie adres system wyśle wygenerowaną wiadomość z łączem aktywującym. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony na stronę logowania, gdzie po podaniu hasła Twoje konto zostanie aktywowane. Aby zacząć płacić za przedmioty za pomocą konta PayPal należy zarejestrować dane karty kredytowej lub płatniczej uaktywnionej do transakcji internetowych. Można również bezpośrednio zasilić konto PayPal środkami ze swojego rachunku bankowego. Nie jest za to pobierana prowizja ze strony PayPal.

Zasady działania PayPal

Jeśli chcemy przesłać pieniądze wystarczy, że obie strony, między którymi ma być dokonana transakcja zarejestrują sie w systemie PayPal i założą tam sobie konta. Możliwe jest przesłanie pieniędzy osobie nie posiadającej konta w PayPal, podając wyłącznie e-mail odbiorcy. Zakładane jest tzw. Anonimowe konto a odbiorca informowany jest o wpłacie poprzez wysłany do niego e-mail z prośbą o rejestrację konta w celu odebrania przekazu. Jeśli masz firmę lub po prostu sporadycznie sprzedajesz towary na aukcjach internetowych PayPal umożliwia Ci bezproblemowe przyjmowanie płatności dokonywanych za pomocą kart kredytowych lub debetowych oraz bezpośrednio z konta PayPal. W dziale PayPal „FIRMY” można pobrać i zainstalować na swojej witrynie handlowej odpowiednie przyciski „Buy Now”, (sprzedając pojedyczy przedmiot), „Add to Cart” (sprzedając wiele przedmiotów), „Donate” (przyjmując wpłaty), „Subscribe” (przyjmując płatności cyklicznie) oraz „Buy Gift Certificate” (sprzedając bony upominkowe). Jest to duże udogodnienie dla sprzedającego i kupującego. System PayPal szczyci się wysokim poziomem bezpieczeństwa i ochrony swoich klientów. Wszystkie transakcje są monitorowane. Dane typu: numer karty kredytowej lub numer rachunku bankowego nie są ujawniane podczas transakcji. Widoczny jest jedynie adres e-mail. Bezpłatne jest założenie konta, wysyłania płatności, doładowanie konta i wypłata środków na rachunki bankowe w Polsce powyżej kwoty 500 PLN. Za wypłatę kwoty niższej pobierana jest opłata w wysokości 5 PLN. Za aakceptowanie płatności przy pomocy karty kredytowej lub debetowej również zapłacimy niewielką kwotę.

Zapisz się do programu partnerskiego PayPal

Poprawiony: czwartek, 11 marca 2010 19:48
 


Podoba Ci się tu ? - Poinformuj znajomych !

Serwis istnieje
od 01.12.2008r.

LogowanieAnkieta

Jak dowiedziałeś się o stronie?
 

Statystyki serwisu

Użytkowników : 5
Artykułów : 89
Odsłon : 317735
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Kanał RSS

zarabianieskuteczne.pl